Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów
Wydarzenia

08.08.2018 RODO
Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów RP dostosowała procesy przetwarzania danych osobowych do nowych zasad RODO
więcej »

31.01.2018 Terminy egzaminów i opłaty na 2018r.
Krajowa Komisja Kwalifikacyjna ustaliła terminy egzaminów na uprawnienia budowlane w roku 2018.
więcej »

19.12.2016 Opłaty w roku 2018
Krajowa Rada Izby Architektów w dniu 11 października 2017 r. ustaliła miesięczną wysokość składki członkowskiej obowiązującej w Izbie Architektów RP w roku 2018.
więcej »

17.05.2014 Porady prawne
Porady prawne dla członków Izby udzielane są ustnie przez prawników ZPOIARP, po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania w biurze ZPOIARP (tel. 91 434 74 64)

wszystkie »

Wyszukiwanie informacji
Newsletter

Srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego
Srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego

Informacje

START » Informacje » Informacje

Informację opublikowano: 08.10.2015 | Aktualizacja: 08.10.2015
Relacja z konferencji

"Colegium Mazovia" jest organizatorem cyklu konferencji pod współnym tytułem: Ekologia Konstruktywnie, który jest poświęcony uwarunkowaniom środowiskowym w obszarach zurbanizowanych. W dniach 24 – 25 września odbyła się w Gdańsku II Konferencja Regionalna poświęcona zrównoważonemu rozwojowi miast. Na konferencjiu zaprezentowano wiele ciekawych, zrealizowanych, przykładów zrównoważonego rozwoju.


(fot. Piotr Błażejewski)

(fot. Piotr Błażejewski)

Prócz referatów wygłaszanych przez zaproszonych prelegentów, odbyły sie warszataty dla dzieci na temat planowania rozwoju dzielnicy w której mieszkają. Rezultaty pracy dzieci były imponujące.


(fot. Piotr Błażejewski)

Konferencja była okazją do spotkania Zespołu ds. Doskonalenia Zawodowego. W ramach pracy Zespołu, odbyło się spotkanie z przedstawicielem iEXPERT i omówienie cyklu szkoleń na temat zasad obowiązkowego ubezpieczenia architektów.
W Konferencji i spotkaniu ZEDOZ wziął udział arch. Piotr Błażejewski – przedstawiciel Rady ZPOIARP i jednocześnie członek ZEDOZ.
Była również okazja do zwiedzenia Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego – obiektu, który pełni role wszechstronnego centrum kulturalnego i edukacyjnego. Teatr ten stanowi unikalne miejsce nie tylko pod względem artystycznym, ale również jako obiekt architektoniczny.


(fot. Piotr Błażejewski)

(fot. Alina Samolewska)

Unikalne wnętrze inspirowane teatrami z okresu elżbietańskiego, kontrastuje z surową zewnętrzną formą bryły budynku. Autorem tego obiektu jest prof. Renato Rizzi.


(fot. Piotr Błażejewski)

(fot. Piotr Błażejewski)

 
  Drukuj stronę Drukuj stronę
Udostępnij na:
© 2005 SARP Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone. Code & Design: Krzysztof Suszka