Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów
Wydarzenia

08.08.2018 RODO
Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów RP dostosowała procesy przetwarzania danych osobowych do nowych zasad RODO
więcej »

31.01.2018 Terminy egzaminów i opłaty na 2018r.
Krajowa Komisja Kwalifikacyjna ustaliła terminy egzaminów na uprawnienia budowlane w roku 2018.
więcej »

19.12.2016 Opłaty w roku 2018
Krajowa Rada Izby Architektów w dniu 11 października 2017 r. ustaliła miesięczną wysokość składki członkowskiej obowiązującej w Izbie Architektów RP w roku 2018.
więcej »

17.05.2014 Porady prawne
Porady prawne dla członków Izby udzielane są ustnie przez prawników ZPOIARP, po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania w biurze ZPOIARP (tel. 91 434 74 64)

wszystkie »

Wyszukiwanie informacji
Newsletter

Srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego
Srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego

Informacje

START » Informacje » Informacje

Informację opublikowano: 28.09.2018 | Aktualizacja: 28.09.2018
Informacja

W miniony czwartek, 27 września, w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie przedstawicieli ZPOIA z kierownictwem Wydziału Architektury i Gospodarki Przestrzennej.

Naszą organizację reprezentowali Przewodniczący Piotr Błażejewski i Wiceprzewodniczący Rafał Szpilkowski. Gospodarzem spotkania była Dyrektor WAiGP Elżbieta Piasecka. Towarzyszyli jej Marta Rodziewicz - Kierownik Oddz. Administracji Architektoniczno-Budowlanej, Sylwia Zientarska - Kierownik Oddz. Gospodarki Przestrzennej oraz Paweł Ziomek - Starszy Inspektor Oddz. Orzecznictwa Architektoniczno-Budowlanego.

Wychodząca od ZPOIA inicjatywa organizacji spotkania związana jest z chęcią stworzenia systemu współpracy izby z organami administracji architektoniczno-budowlanej. Wdrożenie tego systemu ma służyć poprawie komfortu pracy zarówno architektów, członków naszej izby, jak i urzędników zaangażowanych w proces wydawania decyzji administracyjnych. 

Jesteśmy przekonani, że osiągnięcie tego celu wymaga nawiązania kontaktu i stworzenia płaszczyzny do bieżącej komunikacji i wymiany doświadczeń. Dlatego dziękujemy pani Dyrektor Elżbiecie Piaseckiej za pozytywne przyjęcie naszej inicjatywy i organizację spotkania.

 
  Drukuj stronę Drukuj stronę
Udostępnij na:
© 2005 SARP Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone. Code & Design: Krzysztof Suszka