Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów
Wydarzenia

19.12.2016 Opłaty w roku 2017
Krajowa Rada Izby Architektów w dniu 16 listopada 2016 r. ustaliła miesięczną wysokość składki członkowskiej obowiązującej w Izbie Architektów RP w roku 2017 na kwotę 78,00 zł (siedemdziesiąt osiem złotych i 00/100).
więcej »

19.12.2016 Terminy egzaminów i opłaty na 2017r.
Krajowa Komisja Kwalifikacyjna ustaliła terminy egzaminów na uprawnienia budowlane w roku 2017.
więcej »

wszystkie »

Wyszukiwanie informacji
Newsletter

Srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego
Srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego

Obwody wyborcze

START » Organizacja » Obwody wyborcze

Informację opublikowano: 14.01.2010 | Aktualizacja: 03.02.2014
Obwody wyborcze i delegaci

Rada Okręgowa ZPOIARP uchwałą nr 46 z dnia 2.10.2013 r. dokonała nowego podziału na obwody wyborcze oraz określiła liczbę delegatów na Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Okręgowy ZPOIARP w poszczególnych obwodach:

  1. Obwód I (obejmujący miasto Szczecin oraz powiaty: Stargard Szczeciński, Świnoujście, Police, Łobez, Gryfino, Nowogard, Goleniów, Kamień Pom., Myślibórz, Choszczno, Chojna, Pyrzyce), osoby na liście członków według porządku alfabetycznego, których nazwiska zaczynają się od liter: A... do Kaczm...) - 20 delegatów,
  2. Obwód II (obejmujący miasto Szczecin oraz powiaty: Stargard Szczeciński, Świnoujście, Police, Łobez, Gryfino, Nowogard, Goleniów, Kamień Pom., Myślibórz, Choszczno, Chojna, Pyrzyce), osoby na liście członków według porządku alfabetycznego, których nazwiska zaczynają się od liter: Kaczy... do Pom...) - 20 delegatów,
  3. Obwód III (obejmujący miasto Szczecin oraz powiaty: Stargard Szczeciński, Świnoujście, Police, Łobez, Gryfino, Nowogard, Goleniów, Kamień Pom., Myślibórz, Choszczno, Chojna, Pyrzyce), osoby na liście członków według porządku alfabetycznego, których nazwiska zaczynają się od liter: Pop... do Ż...) - 20 delegatów.
  4. Obwód IV (obejmujący miasto Koszalin oraz powiaty: Białogard, Drawsko Pomorskie, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Szczecinek, Świdwin) - 10 delegatów
Obwód nr I
20 delegatów.
Obejmujący miasto Szczecin oraz powiaty: Stargard Szczeciński, Świnoujście, Police, Łobez, Gryfino, Nowogard, Goleniów, Kamień Pom., Myślibórz, Choszczno, Chojna, Pyrzyce (osoby na liście członków według porządku alfabetycznego, których nazwiska zaczynają się od liter: A... do Kaczm...)
delegaci:
Małgorzata Adamczyk
Krzysztof  Adamiec
Zbigniew Andruszkiewicz
Wojciech Bal
Bohdan Bay
Michał Bay
Gaweł Biedunkiewicz
Piotr Błażejewski
Jarosław Bondar
Tomasz Brejdak
Robert Dawidowski
Anna Domżalska
Andrzej Frydrycki
Maciej Furmańczyk
Witold Głowacki
Daniel Gniewosz
Florian Grzybowski
Aleksandra Hamberg-Federowicz
Marta Heigel-Kleka
Marzena Jaroszek
 
Obwód nr II
20 delegatów.
Obejmujący miasto Szczecin oraz powiaty: Stargard Szczeciński, Świnoujście, Police, Łobez, Gryfino, Nowogard, Goleniów, Kamień Pom., Myślibórz, Choszczno, Chojna, Pyrzyce (osoby na liście członków według porządku alfabetycznego, których nazwiska zaczynają się od liter: Kaczy... do Pon...)
delegaci:
Sławomir Kiersnowski
Marek Koguciuk
Ewa Kołłątaj
Tomasz Kondarewicz
Krzysztof Kordal
Marek Kosy
Karol Krzątała
Wojciech Kuźniar
Sławomir Lener
Andrzej Loch
Urszula Łabusiewicz
Hanna Łozińska
Grzegorz Łuczak
Jan Łukaszewski
Tomasz Maksymiuk
Hanna Michniewicz-Bach
Jerzy Nowak
Marek Orłowski
Barbara Paszkowska
Zbigniew Paszkowski
 
Obwód nr III
20 delegatów.
Obejmujący miasto Szczecin oraz powiaty: Stargard Szczeciński, Świnoujście, Police, Łobez, Gryfino, Nowogard, Goleniów, Kamień Pom., Myślibórz, Choszczno, Chojna, Pyrzyce (osoby na liście członków według porządku alfabetycznego, których nazwiska zaczynają się od liter: Pop... do Ż...)
delegaci:
Jolanta Prajsnar
Jan Pruchniewicz
Robert Rachuta
Marek Roszkowski
Ewa Rzymska-Satkiewicz
Przemysław Sakowski
Ireneusz Skibski
Grażyna Stojek
Rafał Szpilkowski
Małgorzata Śliwka
Jan Tarczyński
Urszula Trepaszko
Paweł Wachnicki
Joanna Wojtecka
Dagmar Wolak
Krystyna Zagórska
Dorota Zajączkowska
Marek Zajączkowski
Dariusz Zawadzki
Czesław Złotnik
 
Obwód nr IV
10 delegatów.
Obejmujący miasto Koszalin oraz powiaty: Białogard, Drawsko Pomorskie, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Szczecinek, Świdwin
delegaci:
Roman Kałahurski
Mikołaj Krajewski
Katarzyna Krawiecka-Kołaczek
Adam Miksa
Marek Perepeczo
Paweł Przydanek
Tomasz Samborski
Stanisław Skład
Jacek Sudak
Bartosz Warzecha
 
  Drukuj stronę Drukuj stronę
Udostępnij na:
© 2005 SARP Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone. Code & Design: Krzysztof Suszka