Facebook
szkolenie_on-line_bim_na_styku_architektury_i_oswietlenia–warsztaty_on-line_przy_uzyciu_nowoczes.
Dodano: 15 lut 2021 | Aktualizacja: 22 lut 2021 10:25:50 Szkolenia dla architektów

Szkolenie on-line BIM na styku architektury i oświetlenia–warsztaty on-line przy użyciu nowoczesnych technologii projektowania wspomaganego komputerowo lub CAD w Autdesk Revit® w procesie Modelowania

Szanowni Państwo,

Architekci IARP,

Serdecznie zapraszamy na webinar pt. ”BIM na styku architektury i oświetlenia – symulacja przy użyciu nowoczesnych technologii projektowania wspomaganego komputerowo lub CAD w Autdesk Revit® w procesie Modelowania Inf. o Budynku. Organizator: Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP

Termin: 25.02.2021 r. (czwartek) o godz. 15.00. Miejsce: Aplikacja Click Meeting

Cel szkolenia: Prezentacje najnowszych rozwiązań modelowania trójwymiarowego w trybie rzeczywistym z symulacją oświetlenia użytkowego i architektonicznego w modelu BIM.

Podstawowa obsługa programu Autodesk Revit® oraz metodyka jego obsługi na poziomie zaawansowanym, przy wzbogacaniu projektu architektonicznego o rozwiązania współczesnego oświetlenia LED. Uczestnicy będą w stanie zarówno rozróżnić podstawowe typy oświetlenia stosowane w dzisiejszym budownictwie, jak i zaimplementować je wstępnie, przy użyciu bibliotek BIM w wybranym scenariuszu cyfrowego projektu  3D, wzbogaconego o informacje bazodanowe. W trakcie dwóch bloków szkoleniowych będziemy pracować na programie Autodesk Revit 2020

Dla chętnych link do oprogramowania: https://www.autodesk.pl/products/revit/free-trial

Niepowtarzalne możliwości analizy jakie daje nam modelowanie 3D sprawiają, że możemy precyzyjnie dobierać oczekiwany efekt.

Krótka prezentacja: https://we.tl/t-L5ZdvHlr6S

Szkolenie poprowadzi: mgr inż. arch. Andrzej Szumilas, Architekt, BIM Koordynator i Menadżer Projektu, dedykowany kontakt w sprawach projektowych architektura – oświetlenie.

 

Partner szkolenia: LUG Light Factory sp. z o.o.    

 

Nagranie ze szkolenia będzie dostępne przez 7 dni tylko dla zarejestrowanych osób.

Rejestracja: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/945

Dane do logowania: Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/ (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).

Do zapisanych osób prześlemy link do webinaru, który odbędzie się przez aplikację click meenting.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.