Facebook
14. westival – sztuka architektury
04 maj 2022 AKTUALNOŚCI

14. WESTIVAL – Sztuka Architektury

Zapraszamy na 14. Westival – Sztuka Architektury, który odbędzie się między 11 a 15 maja 2022.
wykaz_aktow_prawnych_obowiazujacych_na_egzaminie_w_dniu_10_czerwca_2022_r.
30 kwi 2022 Wykaz aktów prawnych

Wykaz aktów prawnych obowiązujących na egzaminie w dniu 10 czerwca 2022 r.

W załączeniu prezentujemy obowiązujący wykaz aktów prawnych wymaganych do egzaminu zaplanowanego na 10 czerwca 2022 r. na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi, z określeniem niezbędnego zakresu ich znajomości....
pismo_w_sprawie_„budowa_obiektu_naukowo-badawczego_i_administracyjnego_uniwersytetu_szczecinskieg. wielkopolskiej 15 w szczecinie”
21 kwi 2022 Komunikaty

Pismo w sprawie „Budowa obiektu naukowo-badawczego i administracyjnego Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wielkopolskiej 15 w Szczecinie”

  W dniu 08 kwietnia br. zostało ogłoszone postępowanie przetargowe przygotowane przez Uniwersytet Szczeciński na zadanie: A-ZP.382.05.2022.WB Opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla zadania pd. „Budowa obiektu naukowo-badawczego i administracyjnego Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wielkopolskiej 15 w Szczecinie” , w trybie zapytania ofertowego.
interpretacja_prawna__zakresu_uprawnien_w_odniesieniu_do_nowego_prawa_budowlanego.
10 mar 2022 Interpretacje prawne

Interpretacja prawna zakresu uprawnień w odniesieniu do nowego prawa budowlanego

Krajowa Komisja Kwalifikacyjna dokonała interpretacji prawnej zakresu uprawnień w odniesieniu do nowego prawa budowlanego
zmiana_oplat_za_postepowanie_kwalifikacyjne.

Zmiana opłat za postępowanie kwalifikacyjne

Krajowa Komisja Kwalifikacyjna IARP przekazuje informację o podjęciu przez Krajową Radę  IARP w dniu 23 lutego 2022 r. uchwały w sprawie wysokości opłat za postępowanie kwalifikacyjne o nadanie uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej.
zawiadomienie_o_zwolaniu_zjazdu_sprawozdawczo-wyborczego.
24 lut 2022 Komunikaty

Zawiadomienie o zwołaniu Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego

Informujemy, że w dniu 26 marca 2022 roku (sobota) o godzinie 11.00 w sali  „Copernicus II (XI piętro).” hotelu RADISSON przy pl. Rodła 10 w Szczecinie odbędzie się V Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.