Facebook
termin_sesji_egzaminacyjnej_na_uprawnienia_budowlane_w_specjalnosci_architektonicznej_w_2021_roku.

Termin sesji egzaminacyjnej na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej w 2021 roku

Krajowa Komisja Kwalifikacyjna Izby Architektów RP uprzejmie informuje, że termin egzaminu pisemnego na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej we wszystkich rodzajach i specjalnościach nadawanych przez Izbę Architektów RP
sumienie_detalu.
25 sty 2021 Wydarzenia

Forum Designu i Architektury D&A/ Sumienie detalu

Sumienie detalu – pod takim tytułem odbędzie się 3 lutego 2021 r. kolejna edycja Forum Designu i Architektury D&A. Tym razem debata zaplanowana została w przestrzeni online.
ubezpieczenie_na_zycie_iarp_w_pzu-dostep_do_wszystkich_swiadczen_od_pierwszego_dni.
20 sty 2021 Komunikaty

Ubezpieczenie na życie IARP w PZU - dostęp do wszystkich świadczeń od pierwszego dni

Ubezpieczenie na życie IARP w PZU - dostęp do wszystkich świadczeń od pierwszego dnia.  Tylko do 26 stycznia (wtorek) mogą Państwo jeszcze przystąpić do ubezpieczenia na życie na promocyjnych warunkach. 
szkolenie_on-line_pt._„projektowanie_uniwersalne_jako_narzedzie_pracy_architekta”.

Szkolenie on-line pt. „Projektowanie uniwersalne jako narzędzie pracy Architekta”.

Podkomisja Szkoleń Zawodowych Architektów działająca przy KRIA RP zaprasza do zapoznania się ze szkoleniem on-line pt. „Projektowanie uniwersalne jako narzędzie pracy Architekta”.
domokrazcy_biskupin_–_wroclaw. dom architekta
15 sty 2021 Wydarzenia

DOMOKRĄŻCY Biskupin – Wrocław. Dom architekta

Przygotowując III edycję Festiwalu NOWY PLAN 2020 i prezentowany w jego ramach nowy cykl filmowy DOMOKRĄŻCY, SARP Oddział Poznań zaprosił do współpracy SARP Oddział Wrocław.
notatka_z_posiedzenia_rady_zpoia_rp_z_dnia_13.01.2021 r.

Notatka z posiedzenia Rady ZPOIA RP z dnia 13.01.2021 r.

W dniu 13.01.2021 r., odbyło się zdalne posiedzenie Rady przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.