Facebook
nowy_termin_egzaminu_na_uprawnienia_budowlane_w_specjalnosci_architektonicznej.

Nowy termin egzaminu na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej

W związku z odwołaniem wyznaczonego na dzień 05 czerwca 2020 r. terminu letniej sesji egzaminów na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej z powodu zagrożenia epidemicznego, Krajowa Komisja Kwalifikacyjna IARP wyznacza nowy termin letniej sesji egzaminacyjnej na dzień 11 września 2020 r., o godzinie 10.00 - część pisemna egzaminu.
2020-05-25_asertywnosc_w_zawodzie_architekta-_czyli_jak_budowac_relacje_z_inwestorami_i_klientami.

2020-05-25 Asertywność w zawodzie architekta, czyli jak budować relacje z Inwestorami i Klientami w oparciu o wzajemny szacunek (warsztaty online)

Warsztaty omawiające świadome kształtowanie relacji biznesowych w oparciu o jakość kontaktów z Inwestorami i Klientami, obustronną satysfakcję oraz budowanie zaufania.
2020-05-21_efektywna_komunikacja_online_w_relacji_z_inwestorami__warsztaty_online.

2020-05-21 Efektywna komunikacja online w relacji z Inwestorami (warsztaty online)

Warsztaty omawiające świadome budowanie relacji z Inwestorami i Klientami w kontaktach telefonicznych.
wyszukiwarka_pozwolen_na_budowe.

Wyszukiwarka pozwoleń na budowę

Wyszukiwarka pozwoleń na budowę wraz z danymi projektanta i inwestora z podziałem na województwa: http://wyszukiwarka.gunb.gov.plWyszukiwanie z podziałem na województwa: http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/pobranie.html...
warunki_techniczne.pl
18 maj 2020 Komunikaty

WARUNKI TECHNICZNE.PL

Najnowszy numer WARUNKI TECHNICZNE.PL tylko w wersji elektronicznej
okregowa_komisja_kwalifikacyjna.

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

Przewodniczący: Robert RachutaWiceprzewodniczący: Maciej FurmańczykSekretarz: Ewa Rzymska-SatkiewiczCzłonkowie:Piotr BachJarosław BondarRyszard DługopolskiIreneusz LechKrzysztof MizińskiPiotr ZaniewskiOkręgowa Komisja Kwalifikacyjna to organ, w którego skład wchodzą przewodniczący, wiceprzewodnicząc...

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.