Facebook
porady_prawne.
Dodano: 21 maj 2020 | Aktualizacja: 29 lip 2022 20:26:37 Pomoc prawna

Porady prawne

Konsultacje z architektami, będącymi czynnymi członkami ZPOIA, są udzielane w formie porad prawnych po wcześniejszym umówieniu spotkania przez biuro ZPOIA lub telefoniczne, także za pomocą środków porozumiewania się na odległość. 

Porady udzielane są w formie ogólnej informacji prawnej z zakresu prawa cywilnego, w szczególności  związanej z zagadnieniami prawa zamówień publicznych i budowlanego oraz prawa autorskiego, dotyczącej sytuacji prawnej architektów jako podmiotów prawa cywilnego. 

Z zakresu wsparcia prawnego wyłączone jest doradztwo podatkowe i problematyka związanych z sytuacją prawną inwestora w procesie inwestycyjnym. 

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.