Facebook

Lista czynnych architektów ZPOIA

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów RP liczy: 634 czynnych członków (stan na dzień: 03.07.2020).

Numer Imię Nazwisko Miasto
ZP-0100 Małgorzata Maria Adamczyk Bezrzecze
ZP-0157 Krzysztof Adamiec Szczecin
ZP-0722 Arkadiusz Andrzej Adamkiewicz Szczecin
ZP-0508 Dagmara Katarzyna Adamy-Kołodziejska Szczecin
ZP-0111 Zbigniew Andruszkiewicz Szczecin
ZP-0054 Tadeusz Andrzejewski Szczecin
ZP-0230 Elżbieta Ewa Anioła-Urbańska Szczecin
ZP-0292 Rafał Piotr Antonowicz Szczecin
ZP-0884 Sławomir Piotr Antonowicz Szczecin
ZP-0106 Marek Andrzej Antoszczyszyn Szczecin
ZP-0086 Piotr Bach Szczecin
ZP-0405 Wojciech Krzysztof Bal Szczecin
ZP-0492 Waldemar Bala Szczecin
ZP-0592 Ewa Małgorzata Balanicka Szczecin
ZP-0652 Bartosz Balejko Szczecin
ZP-0636 Joanna Maria Balsewicz Goleniów
ZP-0220 Tomasz Baranowski Szczecin
ZP-0729 Karol Maksymilian Barcz Szczecin
ZP-0542 Dominik Barszczewski Szczecin
ZP-0311 Beata Bartecka Koszalin
ZP-0214 Bohdan Karol Bay Szczecin
ZP-0069 Michał Kazimierz Bay Szczecin
ZP-0637 Tomasz Bąk Szczecin
ZP-0373 Maria Berlińska-Wytyk Koszalin
ZP-0684 Justyna Bernat-Łagoda Szczecin
ZP-0842 Marcin Białek Szczecin
ZP-0756 Sylwia Białoszycka-Gątarek Pyrzyce
ZP-0629 Dominika Maria Biedunkiewicz Szczecin
ZP-0630 Gaweł Witold Biedunkiewicz Szczecin
ZP-0521 Szymon Jerzy Bielenis Szczecin
ZP-0844 Maciej Łukasz Biryło Szczecin
ZP-0412 Przemysław Biryło Szczecin
ZP-0139 Krzysztof Bizio Szczecin
ZP-0173 Robert Blicharski Mierzyn
ZP-0198 Grzegorz Błaszczyk Kołobrzeg
ZP-0565 Izabela Karolina Błaszkiewicz-Koza Szczecin
ZP-0188 Piotr Władysław Błażejewski Szczecin
ZP-0638 Mirosław Błoniarz Szczecin
ZP-0721 Anna Agnieszka Boczar Szczecin
ZP-0522 Dominika Maria Bogdanowicz-Czaplicka Szczecin
ZP-0278 Jarosław Piotr Bondar Szczecin
ZP-0324 Kamila Borkowska Wrocław
ZP-0288 Anna Elżbieta Borkowska-Koniewicz Szczecin
ZP-0351 Hanna Małgorzata Bornińska Szczecin
ZP-0753 Anna Borodyn Drawsko Pomorskie
ZP-0441 Piotr Boroń Konstancin-Jeziorna
ZP-0575 Wioletta Magdalena Boroń Szczecin
ZP-0152 Rajmund Jerzy Borowski Świnoujście
ZP-0379 Ewelina Iwona Bożacka Szczecin
ZP-0216 Tomasz Brejdak Stargard
ZP-0375 Piotr Bujnowski Stargard
ZP-0796 Karol Bukowski Szczecin
ZP-0097 Ryszard Andrzej Burbicki Szczecin
ZP-0185 Marek Antoni Burian
ZP-0228 Krystyna Butalewicz-Kwarcińska Koszalin
ZP-0476 Emilia Elżbieta Butkiewicz Mierzyn
ZP-0023 Iwona Całus Szczecin
ZP-0874 Daniel Capar Mierzyn
ZP-0280 Iwona Bogumiła Cehak Szczecin
ZP-0730 Katarzyna Maria Chmara Szczecin
ZP-0737 Aleksandra Chmielewska Ostrowice
ZP-0748 Katarzyna Chmielewska Szczecin
ZP-0810 Magdalena Joanna Chmielewska Zieleniewo
ZP-0685 Marlena Chmielewska Szczecin
ZP-0493 Agnieszka Chromińska Szczecin
ZP-0559 Kinga Bronisława Cichocka Szczecin
ZP-0734 Adrian Łukasz Ciepłowski Gryfice
ZP-0195 Tomasz Mariusz Cisek Stargard
ZP-0784 Agnieszka Ewa Cofta-Maćkowiak Dobra
ZP-0780 Agnieszka Cupak-Cassanyer Szczecin
ZP-0153 Tomasz Marek Cykalewicz Szczecin
ZP-0065 Krystyna Maria Cyrulińska Szczecin
ZP-0418 Joanna Czajkowska Szczecin
ZP-0523 Jacek Czaplicki Szczecin
ZP-0711 Arkadiusz Brunon Czarkowski Szczecin
ZP-0397 Jarosław Czarnecki Szczecin
ZP-0015 Elżbieta Czekiel-Świtalska Szczecin
ZP-0573 Emanuel Jan Czernik Załom
ZP-0635 Filip Lechosław Czernik Szczecin
ZP-0599 Hanna Czernik Szczecin
ZP-0367 Piotr Maciej Czujkowski Szczecin
ZP-0205 Marek Czyński Szczecin
ZP-0811 Marcin Jan Czyżewski Szczecin
ZP-0767 Piotr Józef Ćwiek Szczecin
ZP-0697 Monika Kamila Daciów-Grabicka Drawsko Pomorskie
ZP-0008 Robert Dawidowski Pilchowo
ZP-0669 Anna Aurelia Dąbrowska Szczecin
ZP-0118 Anna Maria Dąbrowska Szczecin
ZP-0388 Krzysztof Leszek Dereczenik Szczecin
ZP-0735 Szymon Diering Szczecin
ZP-0408 Ryszard Długopolski Szczecin
ZP-0284 Elżbieta Anna Domaradzka Szczecin
ZP-0231 Anna Kazimiera Domżalska Szczecin
ZP-0448 Anna Drezner Tanowo
ZP-0704 Ewa Beata Drybczewska Mierzyn
ZP-0409 Anna Drygalska Szczecin
ZP-0349 Jan Drzazga Koszalin
ZP-0241 Stanisław Duda Szczecin
ZP-0713 Maciej Dumin Nowogard
ZP-0398 Wojciech Tomasz Dunaj Szczecin
ZP-0700 Marcin Durys Szczecin
ZP-0130 Grzegorz Dybicz Szczecin
ZP-0797 Bartosz Maciej Dyja Szczecin
ZP-0763 Anna Dynakowska-Zbylut Szczecin
ZP-0271 Sebastian Bogusz Dziekoński Świnoujście
ZP-0823 Anna Elżbieta Dziel-Jasek Bezrzecze
ZP-0802 Sylwia Edyta Dziobkowska Wirów
ZP-0611 Bartosz Walerian Fąfara Świnoujście
ZP-0463 Anita Fert Tanowo
ZP-0760 Piotr Filip Fiałkowski Szczecin
ZP-0601 Arkadiusz Bogusław Fiącek Pyrzyce
ZP-0841 Jakub Fidor Szczecin
ZP-0223 Ryszard Jan Fiedczak Szczecin
ZP-0074 Grażyna Filus Szczecin
ZP-0155 Henryk Jan Firley Koszalin
ZP-0751 Maciej Fischer Szczecin
ZP-0359 Marcin Wojciech Fiuk Mierzyn
ZP-0039 Piotr Zdzisław Fiuk Szczecin
ZP-0416 Tomasz Adrian Flejterski Warszawa
ZP-0363 Anna Patrycja Flicińska Szczecin
ZP-0883 Katarzyna Aleksandra Florysiak Szczecin
ZP-0316 Marek Zbigniew Fornal Koszalin
ZP-0776 Katarzyna Frankiewicz Koszalin
ZP-0140 Andrzej Robert Frydrycki Szczecin
ZP-0056 Dorota Furmańczyk Szczecin
ZP-0057 Maciej Piotr Furmańczyk Szczecin
ZP-0825 Marta Gajda Szczecin
ZP-0839 Alicja Joanna Gajdis Szczecin
ZP-0512 Paweł Gajdowski Kołobrzeg
ZP-0723 Anna Galinowicz Stargard
ZP-0824 Beata Gałan Szczecin
ZP-0263 Marek Robert Gapiński Szczecin
ZP-0440 Edyta Anna Garczyńska Szczecin
ZP-0585 Maciej Tadeusz Gardiasz Szczecin
ZP-0101 Barbara Jolanta Garncarz Szczecin
ZP-0812 Magdalena Agnieszka Gęgotek Kołobrzeg
ZP-0393 Julian Giedych Koszalin
ZP-0743 Małgorzata Nadzieja Głogowska Szczecin
ZP-0017 Elżbieta Głowacka Szczecin
ZP-0082 Marek Gnaś Szczecin
ZP-0524 Krzysztof Andrzej Gnat Szczecin
ZP-0306 Bożena Teresa Gniewosz Biesiekierz
ZP-0009 Daniel Jerzy Gniewosz Szczecin
ZP-0543 Eliza Hanna Goczyńska Kościno
ZP-0791 Jakub Ignacy Gołębiewski Szczecin
ZP-0716 Iga Gontarz Szczecin
ZP-0785 Bartosz Góral Zieleniewo
ZP-0429 Piotr Robert Górkiewicz Świnoujście
ZP-0703 Dominik Górski Szczecin
ZP-0744 Krzysztof Grabowski Szczecin
ZP-0331 Leszek Grabski Koszalin
ZP-0830 Tomasz Graf Szczecin
ZP-0875 Katarzyna Józefa Gralak Szczecin
ZP-0029 Krzysztof Greczuk Szczecin
ZP-0124 Maria Grochowska Szczecin
ZP-0724 Tomasz Grochowski Szczecin
ZP-0407 Izabela Urszula Gruca Tanowo
ZP-0305 Rafał Marek Grudziński Szczecin
ZP-0248 Andrzej Eugeniusz Grunwald Koszalin
ZP-0381 Małgorzata Gruszecka-Szczepańska Szczecin
ZP-0681 Jacek Grygo Szczecin
ZP-0731 Paulina Sylwia Grzegorzewska Szczecin
ZP-0513 Joanna Małgorzata Grzybowska Szczecin
ZP-0654 Michał Marcin Grzybowski Grzędzice
ZP-0761 Szymon Piotr Guza Szczecin
ZP-0707 Marta Hahn Szczecin
ZP-0237 Halina Hajduk-Cięszczyk Kołobrzeg
ZP-0020 Kazimierz Halicki Szczecin
ZP-0294 Aleksandra Maria Hamberg-Federowicz Szczecin
ZP-0686 Marcin Maciej Hamerski Szczecin
ZP-0307 Krystyna Hańczuk Szczecin
ZP-0749 Krystian Haraszczuk Szczecin
ZP-0813 Mikołaj Piotr Heigel Szczecin
ZP-0036 Marta Maria Heigel-Kleka Szczecin
ZP-0018 Małgorzata Joanna Helińska-Grodź Szczecin
ZP-0746 Agata Irena Herbert Szczecin
ZP-0168 Dariusz Aleksander Herman Koszalin
ZP-0501 Lesław Piotr Herman Szczecin
ZP-0769 Beata Katarzyna Hirsz Szczecin
ZP-0693 Krzysztof Hodun Koszalin
ZP-0504 Małgorzata Hofman Warszawa
ZP-0160 Mirosław Mariusz Hussakowski Rewal
ZP-0861 Marta Izak Szczecin
ZP-0165 Jacek Marian Iżykowski Szczecin
ZP-0148 Ryszard Jachtoma Koszalin
ZP-0477 Adriana Małgorzata Jachtoma-Zglińska Koszalin
ZP-0671 Marcin Dariusz Jackowiak Szczecin
ZP-0534 Dominika Anna Jackowski Szczecin
ZP-0535 Paweł Jackowski Szczecin
ZP-0037 Magdalena Maria Jacobson-Ostrowska Szczecin
ZP-0419 Marianna Aniela Jagielska-Chruszcz Szczecin
ZP-0705 Karol Leszek Jagiełło Szczecin
ZP-0736 Michał Paweł Janeczko Szczecin
ZP-0870 Piotr Janiak Szczecin
ZP-0560 Krzysztof Zdzisław Jankiewicz Świnoujście
ZP-0323 Bożena Jankowska Koszalin
ZP-0314 Marek Piotr Jankowski Koszalin
ZP-0227 Izabela Januszewska Stargard
ZP-0088 Marzena Barbara Jaroszek Szczecin
ZP-0643 Monika Zofia Jasińska Koszalin
ZP-0424 Bernadeta Jolanta Jastrzębska Szczecin
ZP-0622 Marzena Krystyna Jaśkiewicz-Ziółkowska Grzybowo
ZP-0561 Anna Maria Józefowicz Koszalin
ZP-0667 Wojciech Tomasz Jungowski Warszawa
ZP-0207 Anna Alina Jurczyk-Lech Szczecin
ZP-0574 Karol Andrzej Jurga Szczecin
ZP-0093 Iwona Ewa Kaczyńska Szczecin
ZP-0383 Krzysztof Piotr Kalert Szczecin
ZP-0642 Paweł Kaliczyński Nowogard
ZP-0269 Roman Kalisz Studzienice
ZP-0234 Roman Tadeusz Kałahurski Kołobrzeg
ZP-0814 Grzegorz Kamiński Łobez
ZP-0150 Wojciech Kamiński Szczecin
ZP-0859 Anna Maria Karnicka Szczecin
ZP-0467 Nela Joanna Karpińska Szczecin
ZP-0361 Anna Kazimierska Szczecin
ZP-0845 Jakub Kądziela Szczecin
ZP-0126 Dariusz Jan Kędzierski Dołuje
ZP-0012 Barbara Kiersnowska Szczecin
ZP-0013 Sławomir Kiersnowski Szczecin
ZP-0127 Beata Małgorzata Kiesewetter-Strojny Przecław
ZP-0687 Anna Kiriakou Szczecin
ZP-0878 Daniel Jacek Kisała Szczecin
ZP-0355 Krystyna Maria Klein Szczecin
ZP-0302 Krystyna Ewa Klich-Kierczuk Dobra
ZP-0833 Ernest Kłosowski Szczecinek
ZP-0344 Wioletta Kmita Stargard
ZP-0001 Marek Grzegorz Koguciuk Szczecin
ZP-0246 Elżbieta Kojałowicz-Bethke Dobra Szczecińska
ZP-0745 Łukasz Kołbyk Szczecin
ZP-0006 Ewa Barbara Kołłątaj Szczecin
ZP-0597 Michał Stanisław Kołodziejczyk Szczecin
ZP-0518 Katarzyna Hanna Kołodziejska Bezrzecze
ZP-0507 Sylwia Kołowiecka Szczecin
ZP-0613 Tomasz Piotr Kondarewicz Szczecin
ZP-0752 Monika Dorota Koprowska Szczecin
ZP-0602 Krzysztof Kordal Kamień Pomorski
ZP-0347 Teresa Aleksandra Kornatowska Szczecin
ZP-0872 Karolina Magdalena Koronacka Przecław
ZP-0771 Monika Dora Korzeniewicz Szczecin
ZP-0297 Witold Krzysztof Korzyński Koszalin
ZP-0688 Iwona Teresa Kosmala-Dumin Nowogard
ZP-0562 Marta Kościńska Szczecin
ZP-0725 Daniel Konrad Kowalewski Szczecin
ZP-0514 Miłosz Kowalewski Kołobrzeg
ZP-0449 Paweł Kamil Kowalski Warszawa
ZP-0649 Sylwia Kozanecka Kalisz
ZP-0437 Izabela Kozłowska Szczecin
ZP-0850 Kamil Patryk Krain Szczecin
ZP-0250 Mikołaj Bogdan Krajewski Koszalin
ZP-0777 Katarzyna Elżbieta Krasowska Szczecin
ZP-0586 Maciej Witold Krasowski Barlinek
ZP-0851 Paweł Krawczyk Stargard
ZP-0624 Bartosz Krawiec Szczecin
ZP-0577 Katarzyna Dorota Krawiecka-Kołaczek Sianów
ZP-0689 Monika Bronisława Kreft Szczecin
ZP-0720 Katarzyna Anna Krejczy-Myślicka Szczecin
ZP-0402 Zbigniew Józef Krężel Szczecin
ZP-0184 Jacek Adam Królik Szczecin
ZP-0728 Patryk Grzegorz Krupcała Szczecin
ZP-0526 Tomasz Kruszelnicki Szczecin
ZP-0843 Justyna Kalina Kryg Kołobrzeg
ZP-0692 Alina Krysiak-Błaszak Stargard
ZP-0478 Marta Małgorzata Krysztofiak Szczecin
ZP-0112 Krzysztof Tadeusz Kryzar Szczecin
ZP-0281 Karol Edward Krzątała Szczecin
ZP-0229 Andrzej Witold Krzyżaniak Koszalin
ZP-0815 Ewa Agnieszka Kuberska Szczecin
ZP-0840 Wojciech Kubiak Szczecin
ZP-0603 Piotr Tomasz Kucharski Szczecin
ZP-0035 Antoni Kulesza Nowogard
ZP-0468 Agata Kupracz-Pryputniewicz Darłowo
ZP-0403 Tomasz Jerzy Kuriański Szczecin
ZP-0465 Edyta Magdalena Kuryło Szczecin
ZP-0640 Agnieszka Katarzyna Kusiewicz Szczecin
ZP-0376 Wojciech Jan Kuźniar Szczecin
ZP-0631 Aleksandra Elżbieta Kwaśniewska Siadło Dolne
ZP-0765 Joanna Maria Kwaśniewska Szczecin
ZP-0803 Maciej Tomasz Kwaśniewski Szczecin
ZP-0678 Mateusz Tycjan Kwaśniewski Szczecin
ZP-0617 Przemysław Adrian Lak Szczecin
ZP-0414 Małgorzata Lasak Szczecin
ZP-0450 Agnieszka Anna Latour Szczecin
ZP-0854 Charles David Lawrence Wrocław
ZP-0194 Ireneusz Lech Szczecin
ZP-0764 Krzysztof Lechowicz Szczecin
ZP-0502 Zofia Helena Lempert-van Heerden Czaplinek
ZP-0095 Jacek Lenart Szczecin
ZP-0087 Sławomir Andrzej Lener Szczecin
ZP-0852 Alicja Leszczyłowska-Krain Szczecin
ZP-0809 Nazar Leśkiw Szczecin
ZP-0459 Grażyna Lewandowska-Komraus Siemianowice Śląskie
ZP-0876 Bartłomiej Mirosław Lewański Stargard
ZP-0816 Natalia Lichota Szczecin
ZP-0503 Monika Małgorzata Lichota-Tuszyńska Szczecin
ZP-0267 Adam Ligierko Szczecin
ZP-0358 Mieczysław Lipik Pyrzyce
ZP-0702 Bogusława Lipik-Wojciech Pyrzyce
ZP-0268 Małgorzata Lipińska Będzino
ZP-0578 Monika Klaudyna Lis Goleniów
ZP-0384 Piotr Seweryn Lisewski Szczecin
ZP-0222 Aleksandra Danuta Loch Szczecin
ZP-0206 Andrzej Loch Szczecin
ZP-0172 Urszula Anna Łabusiewicz Szczecin
ZP-0868 Inga Izabela Łagan Szczecin
ZP-0625 Edward Waldemar Łagowski Szczecin
ZP-0064 Grzegorz Józef Łaniucha Szczecin
ZP-0834 Marta Łągiewczyk Stargard
ZP-0457 Grzegorz Łuczak Pilchowo gm. Police
ZP-0469 Paweł Dawid Łuczejko Szczecin
ZP-0090 Przemysław Tomasz Łukasiewicz Pilchowo
ZP-0886 Ewa Paulina Łukaszewska-Poterek Szczecin
ZP-0027 Jan Łukaszewski Szczecin
ZP-0775 Monika Łyko-Konieczna Szczecin
ZP-0644 Katarzyna Łysio Szczecin
ZP-0783 Anna Maria Machowska-Naściuk Szczecin
ZP-0553 Tomasz Jan Maciejko Wrocław
ZP-0691 Karol Ryszard Maćków Szczecin
ZP-0672 Karolina Małgorzata Maj-Wasilewska Szczecin
ZP-0490 Anna Agnieszka Majcher-Rutkowska Szczecin
ZP-0549 Kamila Małgorzata Majewska Goleniów
ZP-0233 Krystyna Majewska Kołobrzeg
ZP-0059 Teresa Małgorzata Majewska-Ćwiertnia Złotoryja
ZP-0235 Grzegorz Janusz Majewski Kołobrzeg
ZP-0714 Monika Beata Makarewicz Bezrzecze
ZP-0212 Dariusz Piotr Makowski Szczecin
ZP-0479 Tomasz Krzysztof Maksymiuk Szczecin
ZP-0766 Agnieszka Anna Malinowska Trzebiatów
ZP-0856 Tomasz Małachowicz Szczecin
ZP-0116 Agnieszka Małagocka Szczecin
ZP-0238 Krzysztof Małecki Mierzyn
ZP-0604 Michał Tomasz Małolepszy Szczecin
ZP-0460 Aneta Mandes-Woźniak Kołobrzeg
ZP-0580 Agnieszka Marcinik Koszalin
ZP-0265 Joanna Marcinkowska Szczecin
ZP-0632 Krzysztof Paweł Marcinowski Milanówek
ZP-0451 Joanna Andrea Marek-Szyszka Szczecin
ZP-0395 Mirosława Markowska Szczecin
ZP-0828 Żaneta Maślak Szczecin
ZP-0317 Dobrosława Justyna Matela-Łapczuk Koszalin
ZP-0563 Hanna Michniewicz-Bach Szczecin
ZP-0461 Kinga Mielczarek Koszalin
ZP-0662 Michał Maciej Mielnicki Szczecin
ZP-0750 Agnieszka Elżbieta Mietlicka Szczecin
ZP-0362 Zbigniew Zdzisław Mike Szczecin
ZP-0298 Adam Miksa Koszalin
ZP-0655 Marta Miller Szczecin
ZP-0411 Olgierd Jerzy Miłoszewicz Szczecin
ZP-0587 Alicja Marta Misztal Szczecin
ZP-0462 Monika Katarzyna Mizińska Police
ZP-0404 Krzysztof Miziński Police
ZP-0119 Andrzej Morawski Szczecin
ZP-0372 Iwona Moroz Szczecin
ZP-0831 Regina Joanna Mowczan Wałcz
ZP-0798 Tamara Agata Możejewska Szczecin
ZP-0365 Jerzy Mrowiński Szczecin
ZP-0394 Piotr Mróz Szczecin
ZP-0541 Sławomir Krzysztof Mućko Szczecin
ZP-0709 Aleksandra Nagaba Świnoujście
ZP-0759 Karolina Naróg Stargard
ZP-0135 Jarosław Jerzy Nawrocki Szczecin
ZP-0527 Jacek Zbigniew Nesterowicz Szczecin
ZP-0733 Karol Jan Nieradka Szczecin
ZP-0073 Janusz Nierzwicki Szczecin
ZP-0656 Beata Nizio-Bobecka Mierzyn
ZP-0300 Ewa Małgorzata Nosek Szczecin
ZP-0835 Dominika Nowak Szczecin
ZP-0014 Jerzy Karol Nowak Szczecin
ZP-0581 Magdalena Kaja Nowak Kołobrzeg
ZP-0151 Elżbieta Nowak-Krzywańska Szczecin
ZP-0885 Arkadiusz Jerzy Nowakowski Szczecin
ZP-0846 Marek Wiesław Nowakowski Kołobrzeg
ZP-0260 Paweł Nowakowski Szczecin Bezrzecze
ZP-0619 Krzysztof Marcin Nowicki Świnoujście
ZP-0159 Sławomir Nowicki Stargard
ZP-0178 Krystyna Nowosielecka Tuczno
ZP-0249 Miłaida Natalia Ogińska Kołobrzeg
ZP-0137 Andrzej Olejnik Szczecin
ZP-0612 Mariusz Tadeusz Olszewski Świnoujście
ZP-0210 Małgorzata Jolanta Olszyńska Koszalin
ZP-0141 Marek Orłowski Szczecin
ZP-0500 Aneta Henryka Osakiewicz Szczecin
ZP-0480 Krzysztof Alfred Ostoja-Hełczyński Szczecin
ZP-0196 Marek Waldemar Ośka Szczecin
ZP-0790 Katarzyna Teresa Oźminkowska Szczecin
ZP-0528 Dorota Maria Palczyńska Szczecin
ZP-0481 Marzena Paluch Szczecin
ZP-0482 Maciej Stanisław Panek Szczecin
ZP-0817 Katarzyna Barbara Parzymies Szczecin
ZP-0110 Barbara Anna Paszkowska Szczecin
ZP-0107 Zbigniew Władysław Paszkowski Szczecin
ZP-0719 Krzysztof Barnim Paszkowski-Thurow Szczecin
ZP-0863 Ewa Patos Szczecin
ZP-0345 Mariusz Wojciech Pawelczak Nowogard
ZP-0226 Marek Perepeczo Koszalin
ZP-0494 Agnieszka Małgorzata Piecuch Szczecin
ZP-0695 Jarosław Barnim Piesik Szczecin
ZP-0804 Izabella Anna Pietrzak Szczecin
ZP-0108 Beata Pilawska-Głowacka Szczecin
ZP-0319 Beata Piotrowska Nowe Bielice
ZP-0567 Hartmunt Leon Piotrowski Barlinek
ZP-0832 Karolina Piwowarczyk Szczecin
ZP-0360 Anna Płatek Szczecin
ZP-0024 Maciej Płotkowiak Szczecin
ZP-0218 Arkadiusz Donat Polewka Szczecin
ZP-0871 Kamil Dominik Polonis Szczecin
ZP-0864 Ewa Maria Pomianowska Szczecin
ZP-0786 Paulina Anna Pomierczyk Świnoujście
ZP-0177 Ryszard Pomierczyk Świnoujście
ZP-0545 Natalia Poniewiera Szczecin
ZP-0368 Agata Prabucka Stargard
ZP-0291 Jolanta Dorota Prajsnar Szczecin
ZP-0747 Karolina Alicja Prałat-Orłowska Szczecin
ZP-0525 Małgorzata Alicja Pruchnicka Szczecin
ZP-0105 Jan Bogusław Pruchniewicz Szczecin
ZP-0133 Jan Pruński Szczecin
ZP-0484 Dariusz Andrzej Przybylski Szczecin
ZP-0664 Paweł Przydanek Białogard
ZP-0758 Paulina Karolina Przygodzka Warzymice
ZP-0485 Alina Puchalska Szczecin
ZP-0588 Paulina Katarzyna Puzowska-Mozel Szczecin
ZP-0787 Agnieszka Małgorzata Rabęda Turek
ZP-0063 Robert Jerzy Rachuta Świnoujście
ZP-0217 Marek Racki Szczecin
ZP-0005 Miłosz Jan Raczyński Szczecin
ZP-0741 Bożena Radacz Szczecin
ZP-0673 Ewa Maria Ratuszyńska Szczecin
ZP-0862 Anna Rejmer Kołobrzeg
ZP-0858 Bartosz Reutt Szczecin
ZP-0295 Rajmund Rink Koszalin
ZP-0657 Przemysław Jakub Ripołowski Szczecin
ZP-0378 Maria Jolanta Romaniuk Szczecin
ZP-0386 Monika Romaniuk Szczecin
ZP-0792 Magda Aleksandra Romanowicz-Kozak Koszalin
ZP-0546 Krzysztof Jan Romańczuk Kołobrzeg
ZP-0197 Irena Alina Romysz-Skowyrska Koszalin
ZP-0131 Marek Roszkowski Szczecin
ZP-0410 Szymon Piotr Rozwałka Brno Czechy
ZP-0192 Marian Rozwarski Mierzyn
ZP-0486 Małgorzata Ewa Rucka Szczecin
ZP-0788 Arkadiusz Jerzy Rucki Szczecin
ZP-0647 Aleksandra Agnieszka Rus Bezrzecze
ZP-0778 Beata Joanna Ruszel Szczecin
ZP-0564 Dariusz Wiesław Ruta Kołobrzeg
ZP-0301 Halina Rutyna Szczecin
ZP-0755 Tomasz Ryba Szczecin
ZP-0836 Przemysław Mateusz Rybacki Morzyczyn
ZP-0519 Maria Anna Rychlewska Szczecin
ZP-0568 Paulina Joanna Rychlicka Szczecin
ZP-0187 Halina Ryl Koszalin
ZP-0529 Agnieszka Dorota Rymer Pucice
ZP-0048 Ewa Jolanta Rzymska-Satkiewicz Mierzyn
ZP-0770 Tomasz Sachanowicz Szczecin
ZP-0282 Romuald Maciej Saczewa Szczecin
ZP-0353 Ewa Sadowska Szczecin-Bezrzecze
ZP-0491 Hanna Safanów Mierzyn
ZP-0658 Przemysław Adam Sagan Szczecin
ZP-0571 Marta Sajewicz Szczecin
ZP-0837 Jarosław Tadeusz Sajewski Białogard
ZP-0044 Przemysław Wojciech Sakowski Szczecin
ZP-0243 Tomasz Władysław Samborski Kołobrzeg
ZP-0532 Monika Anna Sawicka Szczecin
ZP-0665 Joanna Sęczkowska Grzepnica
ZP-0554 Olga Siejka Świecie Kołobrzeskie
ZP-0799 Dominika Siemak-Oses Szczecin
ZP-0045 Marek Adam Sietnicki Szczecin
ZP-0800 Magdalena Katarzyna Sikorska Kołobrzeg
ZP-0536 Karolina Krystyna Siwek Białogard
ZP-0855 Grzegorz Skalski Szczecin
ZP-0772 Łukasz Konrad Skarżyński Goleniów
ZP-0096 Ireneusz Stanisław Skibski Szczecin
ZP-0200 Stanisław Grzegorz Skład Koszalin
ZP-0847 Dominika Eurydyka Skrobiszewska Sławno
ZP-0203 Andrzej Skrouba Białystok
ZP-0726 Michał Piotr Skup Świdwin
ZP-0506 Magdalena Agnieszka Słoka-Opłotny Szczecin
ZP-0773 Wojciech Słupczyński Koszalin
ZP-0551 Ewa Natasza Słynarska Szczecin
ZP-0668 Robert Lucjan Smolarek Szczecin
ZP-0245 Remigiusz Teodor Smolik Szczecin
ZP-0701 Bożena Sobczak Stargard
ZP-0818 Monika Sobczyk Szczecin
ZP-0848 Dawid Krystian Sobestjański Pogorzelica
ZP-0819 Tomasz Sobiecki Szczecin
ZP-0582 Rafał Marcin Sobieraj Koszalin
ZP-0458 Magdalena Anna Sobolewska Warszawa
ZP-0161 Anna Ewa Sokołowska Szczecin
ZP-0857 Magdalena Joanna Sokołowska Szczecin
ZP-0880 Krzysztof Sokołowski Stargard
ZP-0034 Sławomir Spławski Szczecin
ZP-0781 Małgorzata Kinga Spychalska Koszalin
ZP-0659 Adam Wacław Spychalski Koszalin
ZP-0472 Miłosz Paweł Stachera Szczecin
ZP-0547 Dariusz Stachura Szczecin
ZP-0446 Zdzisław Staniszewski Szczecin
ZP-0866 Michał Stankiewicz Szczecin
ZP-0552 Piotr Stanisław Stapf Szczecin
ZP-0869 Agnieszka Anna Stawicka Szczecin
ZP-0257 Iwona Helena Stepanow Koszalin
ZP-0070 Grażyna Stojek Szczecin
ZP-0454 Małgorzata Straszewska Stargard
ZP-0789 Olga Katarzyna Strojny Warzymice
ZP-0589 Joanna Małgorzata Strzeszewska Szczecin
ZP-0590 Daniel Andrzej Strzeszewski Szczecin
ZP-0596 Wojciech Patryk Subalski Koszalin
ZP-0432 Jacek Sudak Kołobrzeg
ZP-0259 Jolanta Cecylia Sumis-Wilgucka Stargard
ZP-0593 Marcin Dariusz Sutkowski Szczecin
ZP-0530 Rafał Michał Swalski Szczecin
ZP-0113 Halina Swarcewicz Jelenia Góra
ZP-0354 Agnieszka Maria Szarkowska Szczecin
ZP-0264 Michał Włodzimierz Szczepanek Szczecin
ZP-0464 Agnieszka Szczerbicka Warszawa
ZP-0442 Agnieszka Joanna Szczygielska Police
ZP-0827 Mariusz Zbigniew Szefner Szczecin
ZP-0387 Karina Barbara Szerzeniewska-Pestka Szczecin
ZP-0071 Dorota Małgorzata Szeszko-Samborska Szczecin
ZP-0706 Jacek Mikołaj Szewczyk Szczecin
ZP-0473 Patrycjusz Jerzy Szewczyk Szczecin
ZP-0867 Marta Szkudlarek Szczecin
ZP-0348 Henryka Szoka-Janowska Szczecin
ZP-0163 Elżbieta Ewa Szpilkowska Nowogard
ZP-0164 Marian Paweł Szpilkowski Nowogard
ZP-0717 Rafał Marek Szpilkowski Nowogard
ZP-0712 Adriana Jolanta Szubryt Szczecin
ZP-0433 Dorota Bożena Szumińska Szczecin
ZP-0341 Jarosław Jakub Szwed Goleniów
ZP-0594 Patryk Jerzy Szydłowski Szczecin
ZP-0531 Łukasz Paweł Szykuć Szczecin
ZP-0782 Aleksandra Szymańska Szczecin
ZP-0262 Danuta Elżbieta Szymańska Korzystno
ZP-0742 Marcin Krzysztof Szymański Szczecin
ZP-0138 Marek Krzysztof Szymański Szczecin
ZP-0762 Maja Anna Szymkowiak Szczecin
ZP-0204 Adam Maria Szymski Szczecin
ZP-0430 Anna Kaja Szyszko Tanowo
ZP-0838 Sebastian Szyszłowski Reptowo
ZP-0239 Małgorzata Śliwka Tanowo
ZP-0434 Piotr Śmierzewski Koszalin
ZP-0167 Leszek Stanisław Świątek Szczecin
ZP-0881 Rafał Stanisław Taracha Szczecin
ZP-0103 Jan Antoni Tarczyński Szczecin
ZP-0533 Anna Tertel Szczecin
ZP-0060 Lucyna Zofia Till-Modelewska Świnoujście
ZP-0356 Dorota Elżbieta Tkaczyk-Jałowiecka Szczecin
ZP-0539 Małgorzata Irena Tokarzewska Szczecin
ZP-0391 Małgorzata Maria Tokarzewska Szczecin
ZP-0515 Wojciech Przemysław Tomczak Koszalin
ZP-0626 Grzegorz Wojciech Tracz Poznań
ZP-0699 Łukasz Bartosz Traczyk Stargard
ZP-0114 Urszula Emilia Trepaszko Szczecin
ZP-0794 Aleksandra Trojnacka Szczecin
ZP-0453 Konrad Bartłomiej Troszczyński Kobylanka
ZP-0660 Tomasz Tur Szczecin
ZP-0774 Mariusz Turulski Szczecin
ZP-0031 Mariusz Krzysztof Tuszyński Przecław
ZP-0050 Jacek Stanisław Twardowski Szczecin
ZP-0495 Jacek Marek Tybińkowski Stargard
ZP-0283 Andrzej Tyszecki Koszalin
ZP-0608 Elżbieta Ułasik Szczecin
ZP-0510 Paweł Grzegorz Wachnicki Szczecin
ZP-0675 Iga Wagner Stargard
ZP-0727 Magdalena Sylwia Wagner-Dziugieł Szczecin
ZP-0860 Anna Marta Walota Szczecin
ZP-0247 Maciej Wańkowski Szczecin
ZP-0548 Marek Warchoł Mierzyn
ZP-0401 Bartosz Warzecha Świeszyno
ZP-0400 Justyna Agata Warzecha Świeszyno
ZP-0511 Edyta Waszak Pilchowo
ZP-0821 Adriana Julita Waś Wełtyń
ZP-0853 Klaudia Sylwia Wąsowicz Szczecin
ZP-0661 Martyna Karolina Wesołowska Goleniów
ZP-0696 Konrad Marek Wesołowski Szczecin
ZP-0572 Małgorzata Wieczorek Szczecin
ZP-0537 Karolina Wilgucka-Burzyńska Kołobrzeg
ZP-0435 Paweł Grzegorz Winiecki Szczecin
ZP-0808 Krzysztof Edmund Wiszniewski Szczecin
ZP-0309 Maria Wiśniewska Białogard
ZP-0609 Maciej Witczak Brodnica
ZP-0683 Katarzyna Sabina Witek Szczecin
ZP-0538 Agnieszka Joanna Witkowska Szczecin
ZP-0569 Marta Anna Włosek Szczecin
ZP-0710 Przemysław Paweł Włosek Szczecin
ZP-0253 Mariusz Maciej Wojciechowski Szczecin
ZP-0663 Anita Aleksandra Wojewoda Szczecin
ZP-0557 Olga Felicja Wojewoda Kołobrzeg
ZP-0343 Małgorzata Wojtaś-Frankowska Stargard
ZP-0041 Joanna Katarzyna Wojtecka Szczecin
ZP-0004 Grzegorz Bernard Wojtkun Szczecin
ZP-0091 Dagmar Piotr Wolak Szczecin
ZP-0496 Rafał Wolski Szczecin
ZP-0882 Magdalena Dominika Worboys Szczecin
ZP-0483 Małgorzata Ewa Woś Mierzyn
ZP-0497 Robert Czesław Wowk Stargard
ZP-0801 Bartosz Jarosław Wójcik Różańsko
ZP-0369 Janusz Edward Wójcik Chojna
ZP-0498 Alicja Wróbel Stargard
ZP-0019 Jerzy Antoni Wróbel Szczecin
ZP-0488 Hanna Teresa Wróblewska Szczecin
ZP-0028 Sławomir Wojciech Wunsch Szczecin
ZP-0516 Monika Wyrwicz Szczecin
ZP-0169 Anna Maria Zaborowska Szczecin
ZP-0174 Aleksander Stanisław Zaborowski Szczecin
ZP-0143 Dorota Marta Zajączkowska Szczecin
ZP-0215 Marek Piotr Zajączkowski Szczecin
ZP-0102 Jolanta Zakrzewska Szczecin
ZP-0296 Anna Zaniewska Szczecin
ZP-0346 Piotr Adam Zaniewski Szczecin
ZP-0122 Paweł Zaremba Szczecin
ZP-0877 Aleksandra Zasimowicz Koszalin
ZP-0076 Dariusz Wacław Zawadzki Szczecin
ZP-0793 Wojciech Cezary Zawarski Szczecin
ZP-0003 Jacek Zboroń Szczecin
ZP-0046 Marek Zdanowski Szczecin
ZP-0822 Anna Maria Zdrenka Szczecin
ZP-0254 Ewa Jadwiga Zemła Koszalin
ZP-0499 Magdalena Justyna Zgorzelska Goleniów
ZP-0030 Bogumił Ignacy Zgorzelski Szczecin
ZP-0077 Jadwiga Maria Zielińska Szczecin
ZP-0078 Grzegorz Zieliński Szczecin
ZP-0584 Sylwia Jolanta Zientarska Szczecin-Mierzyn
ZP-0487 Sławomir Paweł Zientarski Mierzyn
ZP-0436 Paweł Krystian Zimnicki Szczecin
ZP-0289 Danuta Ludmiła Ziobrowska Koszalin
ZP-0583 Rafał Arkadiusz Ziółkowski Świnoujście
ZP-0089 Czesław Tadeusz Złotnik Szczecin
ZP-0293 Maciej Zombirt Szczecin
ZP-0232 Natalia Zombirt Szczecin
ZP-0509 Anna Zofia Zuska Szczecin
ZP-0610 Adam Zwoliński Szczecin
ZP-0676 Monika Krystyna Zygmunt Szczecin
ZP-0591 Magdalena Monika Żebrowska Szczecin
ZP-0795 Piotr Krzysztof Żolik Szczecin
ZP-0690 Olgierd Olaf Żwirełło Szczecin

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.