Facebook
bieg_zaufania__26.05.2024_r. szczecińskie porozumienie zawodów zaufania publicznego
Dodano: 28 mar 2024 | Aktualizacja: 28 mar 2024 10:14:48 Wydarzenia

"BIEG ZAUFANIA" 26.05.2024 r. Szczecińskie Porozumienie Zawodów Zaufania Publicznego

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w biegu organizowanym specjalnie dla członków naszego samorządu. To doskonała okazja, abyśmy mogli wspólnie aktywnie spędzić czas oraz wzmocnić nasze relacje poprzez zdrową rywalizację.

Bieg odbędzie się 26 maja 2024 roku i będzie składał się z trasy na dystansach: 10 km i 5 km. Niezależnie od poziomu sprawności fizycznej, zachęcamy wszystkich członków samorządu do wzięcia udziału. Bieg będzie doskonałą okazją do promocji zdrowego trybu życia oraz integracji.

Szczegóły dotyczące rejestracji, trasy biegu oraz wszelkie dodatkowe informacje zostaną udostępnione na naszej stronie internetowej

Bieg jest również doskonałą okazją do promocji naszych wspólnych wartości. Liczymy na liczny udział i wspólnie stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas tego wydarzenia.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.