Facebook
budowa_obiektu_parkingowo-sportowego-_placu_wielofunkcyjnego_i_parkingu_naziemnego_wraz_z_niezbedn.
Dodano: 22 kwi 2021 | Aktualizacja: 22 kwi 2021 14:44:38 Konkursy / Przetargi

Budowa obiektu parkingowo-sportowego, placu wielofunkcyjnego i parkingu naziemnego wraz z niezbędną infrastrukturą

Szanowni Państwo,

w związku z nieuwzględniemiem przez Zamawiąjącego - Nieruchomości i Opłaty Lokalne Sp. z o.o.  uwag dotyczących umowy do zamówienia publicznego na wykonanie dokumentacji projektowej, Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów RP nie rekomenduje wzięcia udziału w zadaniu pn.: „Budowa obiektu parkingowo-sportowego, placu wielofunkcyjnego i parkingu naziemnego wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie położonym pomiędzy ulicami Jana z Kolna i Zygmunta Duczyńskiego oraz kładki pieszo-rowerowej łączącej obiekt parkingowo-sportowy z ulicą Małopolską w Szczecinie”.

Opinia w sprawie budowy obiektu parkingowo-sportowego, placu wielofunkcyjnego i parkingu naziemnego wraz z niezbędną infrastrukturą

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.