Facebook
konkurs_urbanistyczno-architektoniczny_na_koncepcje_zagospodarowania_glownej_osi_kompozycyjnej_.
Dodano: 30 sie 2021 | Aktualizacja: 30 sie 2021 09:38:39 Konkursy / Przetargi

Konkurs urbanistyczno - architektoniczny na koncepcję zagospodarowania głównej osi kompozycyjnej Gdyni - Skweru Kościuszki i Mola Południowego.

Prezydent Miasta Gdyni ogłasza konkurs na: Projekt zabudowy i zagospodarowania głównej osi kompozycyjnej Gdyni – Pirs Przyszłości.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie projektu zabudowy i zagospodarowania stanowiącego autorską propozycję wizji najważniejszej osi kompozycyjnej Gdyni – Skweru Kościuszki, Alei Jana Pawła II oraz Mola Południowego.

Celem Konkursu jest uzyskanie inspirujących rozwiązań funkcjonalnych i przestrzennych adekwatnych do oczekiwań, odzwierciedlających ambicje i tradycję Gdyni jako miasta nowoczesnego, którego mieszkańcy i włodarze z nadzieją i ciekawością spoglądają w przyszłość.

Harmonogram konkursu:

  • Termin składania pytań: 05.10.2021 r.
  • Termin udzielenia odpowiedzi na pytania: 10.10.2021 r.
  • Termin składania prac konkursowych: 15.11.2021 r. do godz. 15:00
  • Ogłoszenie wyników Konkursu i dyskusja pokonkursowa w ramach Gali Konkursowej: 10.12.2021 r.

Regulamin konkursu oraz pliki do pobrania dostępne są na: www.gdynia.pl/konkurs-pirs.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.