Facebook
platforma_edukacji_architektonicznej_ade.
Dodano: 21 kwi 2021 | Aktualizacja: 21 kwi 2021 10:38:41 Komunikaty

Platforma edukacji architektonicznej ADE

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z platformą edukacji architektonicznej ADE stworzoną przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.

Zaczynamy od ogólnopolskiej mapy edukacji architektonicznej, do której zapraszamy wszystkie osoby i instytucje, które w swojej pracy edukacyjnej, badawczej lub artystycznej poruszają tematykę architektury i przestrzeni. Mapa skierowana jest zarówno do specjalistów, jak i odbiorców kultury. W kolejnych miesiącach i latach strona będzie rozbudowywana o kolejne treści i funkcjonalności.

Projekt wpisuje się w misję NIAiU, której celem jest m.in. działanie na rzecz jakości i świadomości środowiska zbudowanego oraz powszechnej edukacji architektonicznej.

Platforma ADE dostępna jest pod linkiem: https://ade.niaiu.pl/

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w załączniku.

W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Dominik Witaszczyk
Kierownik Działu Komunikacji i Promocji

Załączniki:

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.