Facebook
podziekowania_dla_delegatow.
Dodano: 02 kwi 2021 | Aktualizacja: 02 kwi 2021 15:25:29 ZPOIA

Podziękowania dla Delegatów

Szanowni Delegaci na Okręgowy Zjazd Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP,

w imieniu Zachodniopomorskiej Okręgowej Rady Izby Architektów RP dziękujemy wszystkim Delegatom za aktywny udział podczas  zdalnego głosowania nad uchwałami XV Sprawozdawczego Okręgowego Zjazdu Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP zorganizowanego przy wykorzystaniu elektronicznego systemu członkowskiego Izby Architektów RP w dniach 27-30 marca 2021 roku. 
Państwa zaangażowanie oraz poczucie obowiązku w wypełnianiu swoich zadań pozwoliło po raz kolejny na realizację zadań ustawowych, za co Koleżanki i Koledzy serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy za rzetelną współpracę oraz Państwa zaufanie. W tym szczególnie trudnym dla nas czasie jest to dla nas niezmiernie ważne.

 

Poniżej załączamy także pismo Prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP, arch. Małgorzty Pilinkiewicz oraz Sekretarza Krajowej Rady Izby Architektów RP, arch. Wojciecha Gwizdaka Izby Architektów RP, arch. skierowanego do Delegatów i Członków Okręgowych Izb Architektów RP.

Załączniki:

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.