Facebook
spotkanie_czlonkow_szczecinskiego_porozumienia_zawodow_zaufania_publicznego_z_prezydentem_miasta.
Dodano: 18 lip 2023 | Aktualizacja: 18 lip 2023 12:10:08 Wydarzenia

Spotkanie członków Szczecińskiego Porozumienia Zawodów Zaufania Publicznego z Prezydentem Miasta Szczecin

W dniu 14 lipca 2023 w gmachu Urzędu Miasta odbyło się spotkanie członków Szczecińskiego Porozumienia Zawodów Zaufania Publicznego z Prezydentem Piotrem Krzystkiem oraz Wiceprezydentem Danielem Wacinkiewiczem. Zachodniopomorską Okręgową Izbę Architektów RP na spotkaniu reprezentowali Przewodniczący ZPOIA RP Piotr Błażejewski oraz Sekretarz – Karolina Maj-Wasilewska.

Jak bardzo potrzebna jest współpraca i wspólny głos środowiska zawodów zaufania publicznego pokazała ostatnia inicjatywa ustawodawcza, zmierzająca do deregulacji samorządu zawodowego architektów i inżynierów budownictwa. Poniżej załączamy treść apelu SPZZP w tej kwestii.

Załączniki:

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.