Facebook
spotkanie_przedstawicieli_organow_administracji_architektoniczno-budowlanej_w_urzedzie_wojewodzki.
Dodano: 28 mar 2024 | Aktualizacja: 28 mar 2024 09:10:54 Wydarzenia

Spotkanie przedstawicieli organów administracji architektoniczno-budowlanej w Urzędzie Wojewódzkim

W dniu 14 marca 2024 odbyło się spotkanie przedstawicieli organów administracji architektoniczno-budowlanej szczebla powiatowego w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. 

W rozmowach dotyczących zapewnienia jednolitego stosowania prawa w sprawach regulowanych przepisami ustawy "Prawo budowlane" a organami administracji uczestniczyli przedstawiciele ZPOIA RP Pani Dorota  Szumińska oraz Przewodniczący Piotr Błażejewski.

Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń i poglądów, oraz omówienie zmian legislacyjnych dotyczących ustawy Prawo budowlane, takich jak rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.