Facebook
szkolenie_on-line:_studium_przypadku_–_omowienie_aktualnego_orzecznictwa_z_zakresu_dzialania_adm.
Dodano: 11 lut 2021 | Aktualizacja: 11 lut 2021 13:39:25 Szkolenia dla architektów

Szkolenie on-line: Studium przypadku – omówienie aktualnego orzecznictwa z zakresu działania administracji architektoniczno – budowlanej

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie on-line pt.: "Studium przypadku – omówienie aktualnego orzecznictwa z zakresu działania administracji architektoniczno – budowlanej. Elektronizacja procesu budowlanego – krótko o zmianach w Prawie budowlanym", które odbędzie się w dniu 25 lutego 2021 r. (czwartek) o godzinie 16:00.

Organizatorem szkolenia jest Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów RP. 

Szkolenie poprowadzi Pan Paweł Ziomek - Radca Prawny, wykładowca i trener z zakresu Prawa Budowlanego i Kodeksu Postępowania Administracyjnego. 

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajduje się pod linkiem:

https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/943

Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie Izby Architektów (dane do systemu, umożliwiające pobieranie zaświadczeń o przynależności do Izby).

Na godzinę przed planowanym szkoleniem zostanie przesłany do Państwa link, który umożliwi wejście do szkolenia.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.