Facebook
szkolenie_on-line_pt.
Dodano: 23 cze 2020 | Aktualizacja: 23 cze 2020 10:28:21 Szkolenia dla architektów

Szkolenie on-line pt.

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie on-line pt. "Ochrona przeciwpożarowa budynków", które odbędzie się w dniu 15.07.2020 r. (środa) o godz. 16:00. Organizatorem szkolenia jest Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP.
Szkolenie poprowadzi:
mgr.inż.poż. Maciej Chilicki - Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Funkcjonariusz pionu kontrolno-rozpoznawczego Komendy Miejskiej PSP w Gdańsku od 2009. Z-ca Naczelnika Wydziału Kontrolno-rozpoznawczego KM PSP w Gdańsku od 2012 roku, od 2019 roku Naczelnik Wydziału Kontrolno-rozpoznawczego KM PSP w Gdańsku. Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych od 2014 roku.
Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/879
Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/ (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).
Jednocześnie Prelegent prosi o przesyłanie pytań dotyczących zakresu szkolenia.

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.