Facebook
zaproszenie_na_bal_wydzialowy_wa_zut_w_dniu_01.12.2023_r.
Dodano: 20 lis 2023 | Aktualizacja: 20 lis 2023 11:23:09 Wydarzenia

Zaproszenie na Bal Wydziałowy WA ZUT w dniu 01.12.2023 r.

Szanowni Państwo,

Poniżej załączamy zaproszenie na drugą edycję Balu Wydziałowego.

"W imieniu Sejmiku Wydziałowego Samorządu Studenckiego Wydziału Architektury, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwo na naszą drugą edycję Balu Wydziałowego, tym razem pod nazwą "Parapetówka"! Wydarzenie odbędzie się w piątek, 1 grudnia, o godzinie 19:00. Miejscem, gdzie będziemy świętować tę wyjątkową noc, jest ekskluzywna lokalizacja - Hanza Tower w Szczecinie. To magiczne miejsce oferuje przepiękny widok na całe miasto, co z pewnością uprzyjemni Nam wieczór.


Parapetówka to bal, który skierowany jest zarówno do studentów, pracowników Naszego Wydziału, jak i branżystów. To niezwykła okazja, aby razem celebrować nasze osiągnięcia oraz łączyć się w przyjemnym i pełnym dobrego humoru towarzystwie. Impreza ta jest doskonałą okazją, aby na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i zatopić się w magii balowej atmosfery. W trakcie tego niezwykłego wydarzenia czeka Nas mnóstwo atrakcji, takich jak wyśmienite jedzenie, pyszne napoje oraz osobna sala zasilana przez niezastąpionego DJ-a. Przygotowaliśmy również wiele niespodzianek i konkursów, które tylko podkręcą atmosferę i dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 21.11.23r. 


Tymczasem zapraszamy do śledzenia Naszego wydarzenia w mediach społecznościowych, tam również zdradzamy wszelkie informacje i szczegóły dotyczące Balu! 

https://www.facebook.com/events/296904629738847/

Pozdrawiamy i liczymy na Państwa obecność,

Sejmik Wydziałowy Samorządu Studenckiego Wydziału Architektury ZUT w Szczecinie"

OBECNOŚĆ POTWIERDZIĆ MOŻNA POD ADRESEM E-MAIL wiktoria-kozicka@zut.edu.pl

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.