Facebook
zwolnienie_ze_skladek_czlonkowskich_i_oplat_za_uchylenie_zawieszenia_w_okresie_epidemii.
Dodano: 15 cze 2020 | Aktualizacja: 15 cze 2020 19:07:00 ZPOIA

Zwolnienie ze składek członkowskich i opłat za uchylenie zawieszenia w okresie epidemii

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą XIV Sprawozdawczego Krajowego Zjazdu Izby Architektów RP, który odbył się w dniach 5 – 8 czerwca 2020 r., możliwe jest:

  • zwolnienie z obowiązku zapłaty składek za okres zawieszenia członków Izby Architektów RP, którzy na podstawie uchwały KRIA, w okresie od dnia 12 marca 2020 r. do dnia ustania stanu epidemii wynikającej z zagrożenia wirusem COVID-19 zgłosili bądź zgłoszą ZPOIARP, w trybie art. 42 ust. 3 pkt 4 Ustawy samorządowej, wniosek o zawieszenie w prawach członka Izby na skutek braku możliwości wykonywania działalność architektonicznej,
  • zwolnienie z opłaty za przywrócenie w prawach członka Izby po okresie zawieszenia osób, które złożyły bądź złożą wniosek o przywrócenie w prawach członka Izby w terminie jednego miesiąca od dnia zakończenia stanu epidemii. 

 

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.